Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 154-155

Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 21:27:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:27:20
135037
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, sestercja, 154-155, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XVIII, Rw: Libertas stojąca w lewo, trzymająca pileus i berło, po bokach litery S-C, wokoło napis LIBERTAS COS IIII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25.45 g, zielona patyna
Literatura: RIC 929

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 213