Polska, asygnata na rzecz pomocy bezrobotnym na 2 złote (blankiet)

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:14:20
134957
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Naczelny Komitet Do Spraw Bezrobocia Przy Prezesie Rady Ministrów, asygnata na rzecz pomocy bezrobotnym na 2 złote (blankiet), numeracja 0000000, niewypełniony blankiet z kuponem kontrolnym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania, bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 730 (R8)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 270

1)  240 zł