Polska, 1 rubel, 17.04.1916

Polska, 1 rubel, 17.04.1916

Polska, 1 rubel, 17.04.1916

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:03:20
133728
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Ostbank für Handel und Gewerbe, Darlehnskasse Ost, Posen, 1 rubel, 17.04.1916, Poznań
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: lekko złamane rogi, po konserwacji
Literatura: Miłczak P3c, Ros. 459d

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 161

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  195 zł
5)  165 zł
6)  150 zł