Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 20:45:20
202105
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG 6457336
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 178

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  320 zł