Polska, 5.000 złotych, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 2 900 zł
134734
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5.000 złotych, 28.02.1919, seria A, bez numeracji ani podpisów |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
uzupełniony duży fragment w prawej górnej części banknotu, po gruntownej konserwacji |
Lucow nie notuje, Miłczak - patrz 56 |
Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 788
1) 2 900 zł
2) 2 800 zł
3) 2 600 zł
4) 2 100 zł
5) 1 200 zł
6) 1 000 zł
7) 960 zł
min |