Polska, 5.000 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 20:41:40
134734
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5.000 złotych, 28.02.1919, seria A, bez numeracji ani podpisów
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: uzupełniony duży fragment w prawej górnej części banknotu, po gruntownej konserwacji
Literatura: Lucow nie notuje, Miłczak - patrz 56

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 788

1)  2 900 zł
2)  2 800 zł
3)  2 600 zł
4)  2 100 zł
5)  1 200 zł
6)  1 000 zł
7)  960 zł