wydawnictwa polskie, Karol Stronczyński - Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1..

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 20:30:20
135047
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Stronczyński - Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300; Warszawa 1847 ( REPRINT z 1980 roku wydany przez Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: stan wyśmienity, piękna twarda oprawa w półskórek z płótnem i złoconymi napisami na grzbiecie

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 261

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  55 zł