Rosja, rubel, 1849 СПБ ПА

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 28-11-2016 18:00
Zakończenie: 08-12-2016 22:28:20
Rosja, rubel, 1849 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1849 СПБ ПА

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:28:20
133515
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1849 СПБ ПА, Petersburg, mały order i św. Jerzy w płaszczu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Adrianov 1849б, Bitkin 219

Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Ilość odsłon: 257