Polska, trojak, 1598

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:34:00
132619
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, odmiana ze skróconą datą oraz literami I-F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.1.c

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1389

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  130 zł