Polska, połuszka, 1853 BM

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, połuszka, 1853 BM

Polska, połuszka, 1853 BM

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:10:40
133056
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, połuszka, 1853 BM, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 881 (R1), Brekke 29, Plage 534

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1362

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  120 zł
8)  80 zł
9)  70 zł