Polska, ort, 1618

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:58:40
132602
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, u góry rewersu rozeta łapa niedźwiedzia w tarczy
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny egzemplarz
Literatura: Shatalin GD18a-8 (R)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 949

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  210 zł