Saksonia, talar, 1763

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Saksonia, talar, 1763

Saksonia, talar, 1763

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:24:20
133219
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie z literą ST i wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, niżej litery F.W.ô.F i wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.78 g
Literatura: Schnee 1053, Dav. 2677C, Kahnt 1002

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 301

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł