Księstwo Kurlandii, szóstak, 1694

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:21:40
133259
Opis: Księstwo Kurlandii - Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, szóstak, 1694, Mitawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kruggel-Kurland 4.7.1.1, Kopicki 4071 (R4)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 318

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  330 zł