Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 Н-Г

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:09:40
133055
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 Н-Г, Petersburg, odmiana z szeroką koroną, jedna jagódka po 4 kępce liści
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1087, Plage 322

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 339

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  300 zł