Polska, 3 grosze polskie, 1831

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 22:09:20
133522
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze polskie, 1831, Warszawa, łapy Orła proste
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1456

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  580 zł
6)  540 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  380 zł
10)  370 zł
11)  360 zł
12)  350 zł
13)  340 zł
14)  320 zł
15)  310 zł
16)  270 zł
17)  250 zł
18)  240 zł