Polska, szeląg, 1615

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1615

Polska, szeląg, 1615

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:48:00
132986
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1615, Wilno, końcówki napisów L/LIT, odmiana z omyłkową datą 5-1
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niecentryczny i źle wycięty krążek
Literatura: Ivanauskas'13 2SV39-19, Kop. 3476 (R4)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 237

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  46 zł