Polska, grosz, 1613

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1613

Polska, grosz, 1613

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:45:40
133247
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1613, Kraków
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 801

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 122

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  80 zł
4)  50 zł