Polska, grosz, 1607

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1607

Polska, grosz, 1607

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:43:40
132960
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1607, Kraków, odmiana z koroną na awersie, herb Lewart w prostej tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Kop. 787 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 162

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  90 zł