Polska, puła ruska

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Polska, puła ruska

Polska, puła ruska

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:12:00
132497
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, puła ruska, Aw: Ukoronowana litera L pod koroną w rozecie, Rw: Korona w rozecie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 1.03 g, ciemna patyna
Literatura: Gum.H. 377, Gum.P. 486 var., Huszár 562, Karolkiewicz 2075, Kop. 3060 (R5), Крижанівський 6б

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 190

1)  180 zł