Polska, kwartnik ruski (półgrosz)

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:11:40
132493
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, kwartnik ruski (półgrosz), Aw: Ukoronowana litera L, w polu dwukrotnie po trzy kulki; Rw: Lew kroczący w lewo, MONETA RVSSIE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.99 g, patyna
Literatura: Frynas H.25.52, Gum.H. 380, Gum.P. 489, Huszár 561, Karolkiewicz 2076, Kop. 3063 (R5), Крижанівський 4б

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 353

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł