Litwa, denar, bez daty

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale
Litwa, denar, bez daty

Litwa, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:09:40
132510
Opis: Litwa - Włodzimierz Olgierdowicz 1377-1395, denar, bez daty, Kijów, Aw: Tarcza herbowa księcia, Rw: Litera K przypominająca liczbę 12, wokoło niej napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas'13 7J

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 230

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  120 zł
5)  110 zł