Krzyżowcy, denar typu helmet, 1149-1163

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:09:20
203020
Opis: Krzyżowcy - Antiochia - Bohemund III 1149-1163, denar typu helmet, 1149-1163, Antiochia, Aw: Popiersie w lewo, BOAMVNDVS; Rw: Krzyż z półksiężycem w kącie, ANTIOCHIA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.15 g, ciemna patyna
Literatura: Metcalf typ 12.E

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 695

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  90 zł