Cesarstwo Rzymskie, silikwa, 351-354

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:09:00
133513
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II 337-340, silikwa, 351-354, Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: W wieńcu inskrypcja VOTIS XXX MVLTIS XXXX, u dołu PCON
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.41 g, patyna, ładnie zachowana
Literatura: RIC 102 (ale litery CA pod wieńcem), C. 341

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 187

1)  720 zł