Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 238

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 4 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:08:00
133512
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Balbinus 238, antoninian, 238, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES D CAE L BALBINVS AVG; Rw: Dwie uściśnięte dłonie, FIDES MVTA AVGC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.57 g
Literatura: RIC 11, ładna patyna, bardzo ładnie zachowany i rzadki

Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 2 600 zł
Cena szacunkowa: 4 250 zł
Ilość odsłon: 313

1)  4 100 zł
2)  4 000 zł
3)  3 100 zł
4)  2 700 zł
5)  2 600 zł