Cesarstwo Rzymskie, denar, marzec-maj 193 r.

Banknoty Polskie, monety antyczne, polskie, zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 08-12-2016 21:07:00
203019
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dydiusz Julianus 193, denar, marzec-maj 193 r., Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES M DID IVLIAN AVG; Rw: Fides stojąca w lewo, trzymająca dwa sztandary obozowe, CONCORD MILIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.21 g, ślady korozji, rzadki, patyna
Literatura: RIC 1 (R3), C. 2

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 340

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  1 950 zł