Polska, medal z Janem Pawełem II wybity na 200-lecie uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1991

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:38:48
130136
Opis: Polska - III RP po 1989, medal z Janem Pawełem II wybity na 200-lecie uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1991
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 45 mm, medal w plastikowym kapslu, patyna
Literatura: Grabowski 0809, Nestorowicz 738

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 252

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  36 zł