Polska, medal na pamiątkę chrztu dla Wojciecha Dmochowskiego

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:38:02
130133
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu dla Wojciecha Dmochowskiego, Aw: Święty Jan klęczący na skale udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, w otoku górnym napis JEDEN BÓG JEDNA WIARA. JEDEN CHRZEST, Rw: U góry w otoku napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec złożony z dwóch gałązek związanych na krzyż, w środku dedykacja: Dla Wojciecha Dmochowskiego d. 27 czerwca 1871 r. od PraBabki Doroty Szydłowskiej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 49 mm, srebro 29.20 g, ciemna patyna, na obrzeżu mocno wybita punca, deformująca krawędź medalu

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1221

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  180 zł
4)  135 zł
5)  125 zł