Niemcy, talar, 1764

Niemcy, talar, 1764

Niemcy, talar, 1764

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:17:43
201655
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1764, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.83 g, ciemna patyna
Literatura: Davenport 1953, Hahn 307

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1083

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  240 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  145 zł
8)  130 zł
9)  115 zł
10)  110 zł