Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 21:53:57
130166
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kołnierzem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD16b-2 (R)

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 932

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  370 zł