Rosja, 25 kopiejek, 1854 СПБ HI

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:21:56
130161
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek, 1854 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładne
Literatura: Bitkin 310, Adrianov 1854

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 138

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł