Rosja, 2 kopiejki, 1799 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1799 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1799 EM

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:19:38
130158
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1799 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna na rewersie, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 115, Brekke 75

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 185

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  85 zł
4)  75 zł