Niemcy, 2 marki, 1904 D

Niemcy, 2 marki, 1904 D

Niemcy, 2 marki, 1904 D

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 22:18:06
201642
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto 1886-1913, 2 marki, 1904 D, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 204, Jaeger 45

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 107

1)  48 zł