Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 21:57:47
130180
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, delikatne uszkodzenie obrzeża " pomiędzy godziną 12 a 1"
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 353

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  980 zł
5)  800 zł
6)  760 zł
7)  740 zł
8)  700 zł
9)  640 zł
10)  620 zł
11)  600 zł