Polska, ort, 1655

Polska, ort, 1655

Polska, ort, 1655

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 21:57:01
130141
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, ort, 1655, Toruń, końcówka napisu M.D.L.R.P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie krążka na koronie króla
Literatura: CNCT 1618 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 628

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  480 zł