Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2016 20:41:30
98692
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria EF, numeracja 2515633
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, po konserwacji
Literatura: Lucow 1296a (R3), Miłczak 139c

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 8 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 114

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  16 zł
4)  14 zł
5)  12 zł
6)  8 zł