pokaż wszystko
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale
Rozpoczęcie: 29-03-2016 18:00
Zakończenie: 07-04-2016 20:30 ÷ 21:35
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Śląsk, Medal niesygnowany XVII w. Aw: Nadzieja siedząca z krzyżem i palmą, w polu..
124029

300 zł

szac. 400 zł

397 wyświetleń

4 zakończona
Czechy, medal z Samsonem z 1537 r, w/g modelu Conrada Welcz z Joachimsthal, Aw: Sa..
124030

330 zł

szac. 400 zł

406 wyświetleń

3 zakończona
Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittn..
117795

start 180 zł

262 wyświetleń

0 zakończona
Francja, Maria Antonina - medal z okazji śmierci (scięcia gilotyną) 16.10.1793, aut..
124022

start 180 zł

626 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, Medal autorstwa S. Dadlera, 1626 r, Aw: Chrystus krwawiący, poniżej napis;..
124028

360 zł

szac. 600 zł

320 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, Chrzestny półtalar XVII w., Aw: Crest Chrystusa nad Jordanem i napis; CHRI..
124026

740 zł

szac. 300 zł

338 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, medal zaślubinowy z uszkiem XVII/XVIII w, Aw: Chrystus błogosławiący młodą..
124031

start 120 zł

219 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal autorstwa Loos'a XVIII w, Aw: Natura z siedmioma piersiami i dziecko..
124027

280 zł

szac. 300 zł

188 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal nierozpoznany z 1711, Aw: Drzewo wyrastające z donicy, poniżej data ..
124032

310 zł

szac. 150 zł

366 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, Norymberga, koniec XVIII w, zaślubinowy medal niesygnowany, autorstwa Loos..
124025

320 zł

szac. 300 zł

223 wyświetleń

4 zakończona