Niemcy, Norymberga, koniec XVIII w, zaślubinowy medal niesygnowany, autorstwa Loos..

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:22:54
124025
Opis: Niemcy, Norymberga, koniec XVIII w, zaślubinowy medal niesygnowany, autorstwa Loos'a, Aw: Pierścień zaślubinowy i napis; GOTT SEGNE DIS GEBAENDE, Rw: Krzak róży oplatający krzyż i napis; DAS CREUTZ ZUM BESTEN WENDE, na boku monety wypukły napis; WOL. VERLOST IM EHSTAND LEBEN . KAN EVRWAAR VERGNVGEN GEBEN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 43 mm, 29.86 g

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 224

1)  320 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  270 zł