Śląsk, Medal niesygnowany XVII w. Aw: Nadzieja siedząca z krzyżem i palmą, w polu..
Zakończenie: 07-04-2016 21:19:27
124029
Opis: | Śląsk, Medal niesygnowany XVII w. Aw: Nadzieja siedząca z krzyżem i palmą, w polu wygrawerowana data 16 - 65, i napisy; DIE HOFFNVNG BESRER ZEITTEN/ WENN:KOMMT/SIE, Rw: Na tle piramidy tablica z napisem ZÜCHTIG-GERECHT-GOTTSELIG, trzy kobiety z atrybutami i napisy; SIE FRAGT NACH GUTEN LEUTHEN-WO SIND SIE |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 47 mm 25.91 g |
Literatura: | F.u.S. 4188 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 398