Polska, Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:53:11
89818
Opis: Polska - XIX wiek, Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r, medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a, Aw: Poniżej skrzydlatego geniusza siedzące personifikacje przemysłu i sztuki, w w tle narzędzia pracy, u dołu widok Lwowa, Rw: Gałązka palmowa i napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA 1894
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 382

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł