Polska, 200.000 złotych, 1990

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, 200.000 złotych, 1990

Polska, 200.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:34:24
89814
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Fryderyk Chopin
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 65 mm, próby '999' 155.45 g, nakład: 10.000 szt. Jedna z trzech monet należących do "Dużego Tryptyku", mikroryski i biała plamiasta patyna
Literatura: Parchimowicz 638

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 225

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 000 zł
4)  1 950 zł
5)  1 800 zł
6)  1 300 zł