Polska, talar, 1730

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, talar, 1730

Polska, talar, 1730

Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:22:08
64737
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety koronne, talar, 1730, Drezno, Aw: Popiersie króla i napis wokoło, Rw: Dwie tarcze herbowe i napis wokoło
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.18 g, na awersie drobne rysy i defekty w tle, patyna, przyzwoicie zachowane.
Literatura: Schnee 1015, Kahnt 109

Cena końcowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 627

1)  4 500 zł
2)  4 400 zł
3)  3 100 zł