Polska, trojak, 1662

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, trojak, 1662

Polska, trojak, 1662

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:20:13
121149
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety koronne, trojak, 1662, Kraków, Odmiana z popiersiem króla bez obwódki. Na rewersie końcówka POL-ONI.
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: Patyna. Pięknie zachowany i rzadki.
Literatura: Iger K.62.1.e (R2)

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 318

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 550 zł
4)  1 500 zł
5)  1 500 zł
6)  1 400 zł
7)  1 050 zł
8)  900 zł