wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts ..

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:00:40
121560
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts of Georg Wilhelm, 3 wydanie z 2015 roku.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 144 strony, oprawa twarda lakierowana.

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 319

1)  170 zł
2)  165 zł