Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 20:42:16
120051
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Niewyraźny rusunek / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.49 g, gięty

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115

1)  38 zł
2)  36 zł