pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 11-01-2016 18:00
Zakończenie: 21-01-2016 20:30 ÷ 21:55
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Odznaka pamiątkowa Szkoły Uzbrojenia - Warszawa
121475
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk
III-

430 zł

szac. 300 zł

1155 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 5 złotych, 1928
Polska, 5 złotych, 1928 "bez znaku mennicy"
121177
Nike.

420 zł

szac. 400 zł

284 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1911/A
Niemcy, 3 marki, 1911/A
121458
II/II+

420 zł

szac. 600 zł

278 wyświetleń

3 zakończona
Polska, odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej wzór 3
121483

400 zł

szac. 600 zł

1548 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
89761
Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego

390 zł

szac. 300 zł

223 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, 15 kopiejek, 1917
Rosja, 15 kopiejek, 1917
121523

390 zł

szac. 300 zł

758 wyświetleń

9 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1840
121532
emitowane przez Canal Bank New Orleans

380 zł

szac. 200 zł

402 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
89735
S.A. 1897579

360 zł

szac. 300 zł

207 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 20 złotych, 25.03.1994
121529

360 zł

szac. 300 zł

185 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1591
Polska, trojak, 1591
121531

360 zł

szac. 250 zł

573 wyświetleń

11 zakończona