Polska, odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej wzór 3

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:48:35
121483
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej wzór 3, odznaka jednoczęściowa z centralnie umocowaną nitem, literą Ż, na stronie odwrotnej numer 3324, mocowanie na łańcuszek z karabińczykiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal oksydowany, 59 x 32 mm, uszkodzona szpila ograniczająca łańcuszek
Literatura: Sawicki/Wielechowski s./ 394

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1568

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł