Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 20:40:21
98156
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1.07.1948, seria S, numeracja 9955063
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, ale po fachowej konserwacji, piękna prezencja, rzadka odmiana
Literatura: Lucow 1253 (R2), Miłczak 136a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1203

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  55 zł