Polska, Odznaka pamiątkowa Szkoły Uzbrojenia - Warszawa

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:45:31
121475
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka pamiątkowa Szkoły Uzbrojenia - Warszawa, odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 42 x 29 mm, zniszczona emalia na rombie
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 443

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1140

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  350 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  190 zł