Austria, medal nagrodowy, 1873

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:41:30
102926
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal nagrodowy, 1873, Państwowa Nagroda za Zasługi w Rozwoju Rolnictwa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 34.84 g, 40 mm, patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 612

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  175 zł