Polska, złotówka (1/6 talara), 1814 IB

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:15:00
103271
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, złotówka (1/6 talara), 1814 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 107

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1373

1)  520 zł
2)  520 zł
3)  390 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  230 zł