Polska, 1 złoty, 1832 KG

Polska, 1 złoty, 1832 KG

Polska, 1 złoty, 1832 KG

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:19:30
103259
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 złoty, 1832 KG, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 77 (R)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1065

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  380 zł
4)  320 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł